Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
czwartek, 03 grudnia 2020

Laura Makabresku
poniedziałek, 18 lutego 2013 00:00    Drukuj Email

image004aa– utalentowana polska fotografka, zaprezentuje swoje prace w krakowskiej przestrzeni miejskiej. Fotografie zostaną zainstalowane u zbiegu ulic Koletek i Sukienniczej. Oficjalne otwarcie wystawy nastąpi 22 lutego o godzinie 20.00. Wystawa Na wschód od słońca i na zachód od księżyca to efekt współpracy spółki Angel Wawel z Fundacją Sztuk Wizualnych, organizatorem festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie.

– Laura Makabresku to artystka nietuzinkowa, o czym przekona się każdy, kto zobaczy jej prace – mówi Tomasz Gutkowski, dyrektor Miesiąca Fotografii. – Każdy kadr to wysmakowana opowieść pełna efemerycznych postaci, dziwnych przedmiotów i zaskakujących przygód. Całość, przeplatana krótkimi tekstami, tworzy prywatną baśń, która tym razem rozegra się przy malowniczej ulicy Koletek w Krakowie.

Dla wszystkich zainteresowanych ważna informacja. Już  najbliższy czwartek odbędzie się spotkanie z twórcami wystawy, m.in. Laurą Makabresku, Tomkiem Gutkowskim oraz kuratorką Magdaleną Kownacką. Spotkanie rozpocznie sie o godzinie 12.00 u zbiegu ulic Koletek i Sukienniczej w Krakowie. Serdecznie zapraszamy i prosimy o potwierdzenie.

W załączniku przesyłam informację prasową, zdjęcie Laury Makabresku oraz notkę.

makabresku print

Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kawiński

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież